Z-Galva

Z-Galva je součástí standardu Proel TSI 4. generace samostatných galvanometrických strojů. Získáním veškerých zkušeností a znalostí z předchozích generací spolu s novými požadavky trhů poskytuje Z-Galva inovativní výrobu s vysokou mírou přesnosti, flexibility a kvality, to vše za velmi přijatelnou cenu

Z-Galva

Samostatně stojící galvanický laser


Z-Galva je součástí standardu Proel TSI 4. generace samostatných galvanometrických strojů. Získáním veškerých zkušeností a znalostí z předchozích generací spolu s novými požadavky trhů poskytuje Z-Galva inovativní výrobu s vysokou mírou přesnosti, flexibility a kvality, to vše za velmi přijatelnou cenu. Je vybaven CO2 utěsněným CW-kapalným nebo vzduchem chlazeným laserem a galvanometrickou hlavou, která poskytuje extrémně rychlou pracovní rychlost (až 10 m/s), čímž dosahuje vysoké úrovně produktivity.

Z-Galva je schopen pracovat s hodně druhy materiálů jako je dřevo, papír, textil, eloxovaný hliník, netoxické polymery, plexisklo, kůže, jídlo atd. a proto je ideálním strojem pro mnoho trhů, včetně textilního trhu, potravinářského a obalového trhu, kožedělného trhu. Vzdálenost mezi pracovním stolem a laserem je velmi snadno nastavitelná, takže Z-Galva je schopen označit několik typů výrobků bez ohledu na výšku nebo tloušťku. Široká škála příslušenství zajišťuje, že stroj Z-Galva je tak flexibilní, že je schopen řešit většinu výrobních potřeb v oblasti Laserové technologie.

WordPress Tables Plugin

Dynamické červené laserové ukazovátko sleduje jakýkoli referenční tvar, který umožňuje operátorovi umístit zpracovávaný materiál s nezbytnou přesností. Díky široké škále příslušenství je stroj Z-Galva tak flexibilní, aby byl schopen vyřešit většinu výrobních potřeb v oblasti laserů.

Toto volitelné příslušenství umožňuje vyšší produktivitu, což šetří čas při přípravě dalšího rámu při zpracování rámu prvního. Je skutečně univerzální, protože může být použit jako jednoduchý systém „s dvěma rámy“ nebo v případě potřeby může posunout specifická množství, což vám umožní zpracovávat umělecká díla větší, než je pracovní oblast skenovací hlavy.

Z-Galva

Stáhnout prospekt

Zaslat odkaze ke stažení na:

Staňte se našimi zákazníky

Našich zákazníků si velmi vážíme a s každým z nich navazujeme pevný vztah. Každý zákazník má však jiné potřeby, a proto ke všem přistupujeme individuálně.