Hledáte jednoduchý software s profesionálními nástroji? Pak je vyšívací software Stitch and Sew právě pro Vás. Překvapí Vás jednoduchostí ovládání a precizním výsledkem. 

Vyšívací software Stitch and Sew v.2.1

Jednoduchý vyšívací software plný profesionálních funkcí, který předčí veškerá očekávání.

Vyšívací software Stitch and Sew v.2.1 je produktem řecké společnosti Wavenet. Tato společnost úzce spolupracuje se společností Compucon S.A., která se zabývá výrobou softwaru pro vyšívání již od roku 1982. Mimo jiné se také specializuje na softwary pro zdravotnictví, telematics a CAD/CAM.

Vyšívací software Stitch and Sew vyniká jednoduchostí ovládání, profesionálními nástroji a v neposlední řadě kvalitou stehování.

Díky rozdělení na tři úrovně je tento software vhodný i pro úplné začátečníky a lze je použít jak pro domácí vyšívací stroje, jako například Brother, Janome, Elna, Singer, apod., tak i pro poloprůmyslové a průmyslové vyšívací stroje.

V nové verzi 2.1 je největší změnou používání hardwarového klíče, kdy se jej výrobce rozhodl zcela eliminovat. To znamená žádné poplatky za logistiku a hlavně rychlost doručení. Stačí si z našich stránek stáhnout demoverzi programu. Po vyzkoušení si objednáte příslušnou licenci, kterou následně po uhrazení softwaru obdržíte e-mailem.

Program samozřejmě funguje plně v češtině a má standardní online a telefonickou podporu.

Verze vyšívacího programu Stitch and Sew Embroidery Studio Lite je ideálním programem pro začátečníky.StitchAndSew

Tato verze je sice ochuzená o automatický převod grafiky na výšivku, jinak se však jedná o plnohodnotný program se všemi nástroji pro tvoření výšivky. Tato verze obsahuje 5 typů vyšívacích fontů, které můžete zarovnat do 6 různých tvarů (do kruhu, oblouku apod.). Zdá se Vám 5 typů fontů málo? Nezoufejte. Tento software je vybaven funkcí Hyperfont, která automaticky převede jakýkoliv TrueType font, který máte uložený ve Windows, na výšivku. Navíc je v programu databáze 50 hotových výšivek, které můžete okamžitě použít.

 

Verze Embroidery Studio vyšívacího softwaru Stitch and Sew má oproti verzi Lite automatický převod grafiky na výšivku, fotovýšivku, automatickou výšivku křížkovým stehem a kouzelnou hůlku. Kouzelná hůlka slouží pro automatický výběr jednotlivých objektů grafiky pro převod na výšivku. Tato verze má dále 71 typů vyšívacích fontů a více jak 700 hotových výšivek. Funkce Hyperfont je samozřejmostí.StitchAndSew

S tímto programem se jednoduše stanete profesionálními programátory výšivek.

Verze Embroidery Studio Plus je vrcholnou verzí vyšívacího softwaru Stitch and Sew.StitchAndSew

Tato verze obsahuje prakticky vše, co od vyšívacího programu potřebujete. Oproti nižším verzím má 100 typů vyšívacích fontů, které je možné umístit do 30 různých tvarů (oblouků, kruhů apod.). Dále má funkci pro programování flitrů, možnost modifikovat speciální funkci pro dané místo ve výšivce (stop, střih, skok, vpich, apod.). Tato verze má přes 700 hotových výšivek, které můžete ihned použít.

StitchAndSewProspekt

Stáhnout prospekt

Zaslat odkaze ke stažení na:

TVOŘTE TY NEJLEPŠÍ VÝŠIVKY

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti vyšívacích programů nejrůznějších výrobců a v tomto oboru se neustále vzděláváme. Pomůžeme Vám tvořit ty nejlepší výšivky. Provádíme odborná školení na vyšívací softwary a nabízíme kvalitní podporu.