Laserové stroje ProelTSI

 

Na náš trh dodáváme kvalitní laserové stroje ProelTSI. Tento italsko-americko-japonský výrobce se zaměřuje na vysokou kvalitu a účinnost svých laserových strojů a s tím související dlouhodobou životnost.

V současné době vyrábí laserové plotry, mostový laser páté generace, galvanický samostatně stojící laser a unikátní eLaser, což je kombinace laseru a jednohlavého vyšívacího stroje, který umožňuje použití laseru i na čepicích a to s prakticky nulovým ofsetem.

 

 

 

Laserové stroje ProelTSI

 

Na náš trh dodáváme kvalitní laserové stroje ProelTSI. Tento italsko-americko-japonský výrobce se zaměřuje na vysokou kvalitu a účinnost svých laserových strojů a s tím související dlouhodobou životnost.

 

 

 

E-laser 1200/E-laser 2.0

Vyšívací stroj s laserem

Tato jedinečný stroj kombinuje jednohlavý vyšívací stroj s laserem. Je vybaven 12 vyšívacími jehlami a jednou laserovou “jehlou”. Maximální rychlost vyšívání i laseru je 1200 otáček za minutu. Největší výhodou tohoto stroje je “vše v jednom”, kdy můžete vyrábět aplikační výšivky, vyřezávat nášivky bez toho, aniž byste museli vyjmout materiál z vyšívacího rámu a lze jej použít i na čepice.

Z-Galva

Samostatně stojící galvanický laser

Tento samostatně stojící galvanický laser kompaktních rozměrů lze použít na gravírování i vyřezávaní.

Tento stroj je možné dovybavit držáky vyšívacích rámů, dvojitým posuvným rámem anebo kamerovým systémem pro rozpoznávání tvarů pro řezání. S takto vybaveným strojem vyrobíte to co by Vás nikdy nenapadlo. 

LaserBridge Mark V

Mostový laser

Tento typ laserového přístroje je hojně využíván hlavně ve větších provozech. Je ideálním doplňkem pro vícehlavé vyšívací stroje, pokládací a rolovací systémy. Jeho největší předností je beze sporu rychlost řezání a gravírování. Tento mostový laser dále vyniká svojí robustní konstrukcí a nesporně nejdelší životností na trhu. S mostovým laserem ProelTSI budete nejlepší v tomto oboru.

Galaxy

Velkoformátový laserový plotter

Galaxy je nová generace laserového plotru od ProelTSI. Tento stroj vychází z předchozí verze Cometa, od které přebral preciznost výroby, a ke které přidal velikost řezné plochy a zvýšil rychlost řezu. Tento laserový stroj můžete doplnit o kamerový systém pro automatické rozpoznání tvaru řezu. Vaše práce bude tak rychlá, precizní a jednoduchá.

Stratos HP

Hypergalvanický laser

Stratos HP je vůbec nejvýkonější galvanický laser, který tu kdy byl. Má kompaktní rozměry, takže jej umístíte na minimální prostor. Jeho výkon však nikdo nečekal. Tento laserový stroj je určený pro kožedělný průmysl a výrobce obuvi. Zvládne totiž vyřezávat a gravírovat do velmi silných materiálů.

FocusCut X

Software pro laserové stroje

FocusCut X je software, díky kterému bude výroba gravírování a řezů jednoduchá, intuitivní a velmi přesná. Je vytvořen pro tvorbu křivek, geometrických tvarů a umí načíst stehové soubory výšivky. S tímto softwarem je výroba programů pro lasery nejlepším řešením úplně pro každého.

Když laser tak jedině ProelTSI

Vždy jsme vybírali jen ty nejlvalitnější stroje. Lasery nejsou vyjímkou. ProelTSI je jeden ze strůjců laserové technologie a zde je kvalita naprosto zaručena.