Servis

opravdové servisní centrum

Servis a podpora

Vzhledem našim dlouholetým zkušenostem opravujeme veškeré typy šicích a vyšívacích strojů, žehlicích zařízení a poskytujeme konzultace a pomoc jak při výběru nových strojů, tak i technických záležitostí. Jsme schopni provádět úpravy strojů dle požadavků zákazníků tak, aby daný stroj fungoval přesně pro daný účel.

Opravujeme domácí i průmyslové stroje prakticky všech značek a typů. Sídlíme v těsné blízkosti Brna, nicméně nabízíme i možnost svozu ze všech koutů České republiky. Díky úzké spolupráci s firmou ARMO-SK s.r.o. zajišťujeme servis a prodej na Slovensku, kde tato firma také zajišťuje svozy a odběrná místa po celém Slovensku.

Samozřejmostí je u nás i odborné školení na veškeré dodávané produkty včetně vyšívacích softwarů. K těm navíc nabízíme i online podporu.

Neustále sledujeme vývoj na trhu a vzděláváme se v nových technologiích. S výrobci jsme v úzkéme kontaktu a neustále jim předáváme postřehy naše i našich zákazníků a pomáháme tak jejich produkty zdokonalovat.

Pro servis a podporu jsou tu pro Vás:

Staňte se našimi zákazníky

Našich zákazníků si velmi vážíme a s každým z nich navazujeme pevný vztah. Každý zákazník má však jiné potřeby, a proto ke všem přistupujeme individuálně.