Materiály pro vyšívání

Za naši dlouholetou historii jsme se setkali s velkým množstvím materiálů potřebných pro vyšívání. Veškeré materiály jsme vždy důkladně testovali, abychom Vám mohli nabídnout vždy to nejlepší. Ať už tedy od nás zakoupíte vyšívací nitě, podkladové materiály, 3D pěny, jehly, nůžky, tak dostanete vždy pouze kvalitní nejen námi otestované produkty.

Vyšívací nitě POLYFIL

Kvalitní polyesterové vyšívací nitě.

Dodáváme kvalitní polyesterové vyšívací nitě italského výrobce POLYFIL. Tyto vyšívací nitě se vyznačují krásným leskem a vysokou pevností, díky které dochází k minimálním přetrhům i ve vysokých rychlostech (testováno při rychlosti 1500 stehů za minutu na našem stroji HappyJapan HCU).

Barevnice obsahuje 200 odstínů, proto si vybere opravdu každý.

Díky tomu, že se jedná o polyesterové nitě, jsou odolné pro praní s příměsí chlóru, a tak si drží stálobarevnost.

Polyfil-barevnice

Stáhnout barevnici

Poslat odkaz na:

Vyšívací nitě POLYFIL Metallico

Metalické vyšívací nitě

S metalickými nitěmi je vždy složité vyšívat. Vyzkoušeli jsme velkou řadu nití od různých výrobců. Nejvíce jsme byli spokojeni s italským výrobcem nití POLYFIL. I když se jedná o metalickou nit, vzhledem k její vysoké kvalitě lze vyšívat i rychlostí 1200 stehů za minutu.

Tyto nitě se chovají prakticky jako klasické polyesterové nitě a výsledná výšivka je velmi krásná.

Základním vláknem těchto metalických nití je polyester, a proto si tato nit uchovává typické vlastnosti polyesterových nití jako jsou pevnost a pružnost.

Polyfil-barevnice

Stáhnout barevnici

Poslat odkaz na:

Vyšívací nitě POLYBASE

Kvalitní spodní polyesterové vyšívací nitě.

Spodní vyšívací nit POLYBASE je vyrobena ze 100% polyesteru, která v kombinaci s vrchní vyšívací nití POLYFIL 40 nebo 60, umožňuje vytvářet přesné a perfektní výšivky.
Je velmi tenká, konstantní a odolná, nevytváří zbytečně silnou vrstvu v zadní části výšivky, minimalizuje zásahy do strojů, zvyšuje produktivitu jak z hlediska času, tak kvality.

Tuto spodní nit dodáváme v návinu 10.000 m a v barvě bílé a černé.

Podkladové materiály

Kvalitní podkladové materiály, rozpustné fólie, emblémové filcy a další

Pro perfektní výšivky je potřeba kvalitních stabilizačních podkladových materiálů, bez kterých nebude výšivka nikdy dokonalá.

Dále dodáváme veškeré materiály pro vyšívání pro tvorbu nášivek, jakou jsou emblémové filcy, oboustranně nažehlovací fólie, atd. Samozřejmostí jsou vodou rozpustné fólie pro vyšívání na ručníky, pěnovky pro 3D výšivky a další.

Veškeré materiály testujeme v nejsložitějších situacích, abychom prověřili jejich kvalitu.

Jehly Organ

Japonské jehly Organ pro vyšívací a šicí stroje

Ke všem šicím a vyšívacím strojům dodáváme vysoce kvalitní jehly japonského výrobce Organ. V nabídce máme prakticky všechny typy jehel od těch pro domácí šicí stroje, overlocky a coverlocky, přes jehly do průmyslových šicích strojů, overlocků a coverlocků, jehly do vyšívacích strojů, až po jehly do speciálních textilních strojů. Jehly se vyrábí ve standardní chromované úpravě, ale i například s vrstvou titanu s různými typy špičky podle typu použití. U nás tedy najdete typy jehel 130/705H, DPx134, DPx5, DBxK5, B27, B64, UY128GAS, 134-35, 16×231, HAx130EBBR a další.

Nůžky Kretzer Solingen

Kvalitní nůžky ze Solingenu

Žádný krejčí se neobejde bez pořádných nůžek. I zde platí naše přesvědčení: než něco nabídneš, tak to pořádně otestuj. Proto prodáváme nůžky od výrobce Kretzer z proslulého městečka Solingen v Německu. Tyto nůžky jsou díky použitým materiálům a kvalitě zpracování prakticky nerozbitné. A co víc? Lze je brousit. Pokud tedy potřebujete opravdu kvalitní nůžky, na které se můžete vždy spolehnout, je tato značka právě pro Vás. Najdete u nás nůžky krejčovské, nůžky vhodné pro vyšívání, univerzální nůžky, cvakačky a mnoho dalších typů.

jsme tu pro vás

Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy ohledně materiálů, jehel, nůžek a dalších produktů. Veškeré matirály neustále testujeme, proto se od nás stále dovíte něco nového.