Kvalitní japonské vyšívací stroje

Japonské vyšívací stroje HappyJapan se řadí mezi špičku na celosvětovém trhu. Tyto kompaktní a průmyslové vyšívací stroje jsou zárukou kvalitního vyšívání na všechny typy textilních materiálů od nejtenčích šifonů a saténů až po velmi silné kůže nebo koberce.

Poloprůmyslové stroje

Japonské poloprůmyslové vyšívací stroje HappyJapan.

Ideální vyšívací stroje pro domácnost, malé reklamní agentury nebo butiky.

Jednohlavé stroje

Japonské průmyslové jednohlavé vyšívací stroje vhodné pro dvou a třísměnný provoz. Stroje vhodné i pro vyšívání velmi silných materiálů jako jsou koberce, kůže apod.

Vícehlavé stroje

Japonské průmyslové 2-12 hlavé vyšívací stroje vhodné pro třísměnný provoz. S těmito nejrychlejšími vícehlavými stroji na světě zkrátíte dobu výroby na minimum.

HappyJapan Inc.,

Technology and Beyond

Inspirujme zákazníki naším *Monozukuri a buďme společností, na kterou se budou spoléhat i další generace.

*Monozukuri znamená v japonštině “vyrábět věci”, avšak zahrnuje schopnosti, ducha a odhodlání vyrábět vynikající produkty.

Keitaro Harada, CEO

Preciznost od samého začátku

Tak jako HappyJapan Inc., taky i my hledíme na každý detail. Můžete se tak spolehnout, že vždy dostanete nejkvalitnější produkty, precizní školení a nekompromisní servisní podporu.

“Měl jsem speciální požadavek na úpravu vyšívacího stroje pro naše produkty. Až pan Kočárek mi vyšel vstříc, vymyslel a provedl úpravu, a tak už máme ve firmě druhý jednohlavý stroj. Perfektní osobitý přístup. Děkuji”

Pavel

Šťastný majitel strojů HappyJapan

“Měla jsem zkušenosti s vícero značkami vyšívacích strojů dokonce i s čínskou. Mám však dvacetiletou Happynu, se kterou jsem nikdy neměla problém. Proto další stroj byla jasná volba a teď už mám i šestihlavý HappyJapan. Výšivky jsou precizní, tak jak jsem byla zvyklá.”

Jitka

Šťastná majitelka strojů HappyJapan

Jsme ten pravý dodavatel vyšívacích strojů, kterému můžete věřit

Na každé zakázce si dáme záležet. Každý Váš požadavek důkladně analyzujeme a vymyslíme nejlepší řešení. Každý zákazník je pro nás důležitý a spokojenost každého zákazníka je pro nás největší odměnou.

Objednejte si vyšívací stroj ještě dnes

S kvalitním vyšívacím strojem HappyJapan budou Vaše výšivky precizní, výroba se urychlí, a hlavně nebudete řešit žádné problémy.