Šicí stroje

Šicími stroji se zabýváme již od první poloviny 20. století. Pokud tedy potřebujete poradit s výběrem vhodného průmyslového nebo domácího šicího stroje, jste na správném místě.

Průmyslové šicí stroje Global

Kvalitní průmyslové šicí stroje

Na náš trh dodáváme kvalitní průmyslové šicí stroje Global. Jedná se holandského výrobce, který tyto stroje vyrábí převážně na Taiwanu. Dodáváme šicí stroje pro automobilový průmysl a čalounictví, oděvní průmysl i obuvnický a kožedělný. V naší nabídce tak naleznete klasické jednojehlové stroje, dvojjehlové a vícejehlové stroje, sloupové a ramenové šicí stroje, overlocky, interlocky a další. Samozřejmostí je příprava stroje přesně pro potřeby zákazníka.

GlobalGeneralCatalogue

Stáhnout katalog

Zaslat odkaze ke stažení na:

Domácí šicí stroje

Vybrané kvalitní domácí šicí stroje

Zabýváme se prodejem a opravami domácích šicích strojů. Prodáváme pečlivě vybrané modely šicích strojů značek MinervaVeritas, Toyota, Juki, Brother, Lucznik. Na veškeré stroje poskytujeme záruční a pozáruční servis. Opravujeme i velmi staré šicí stroje všech značek a typů, overlocků nevyjímaje. V dnešní době je možné koupit šicí stroj v každém obchodě s elektrospotřebiči, pokud však chcete šicí stroj, na který se můžete spolehnout, obraťte se na nás, rádi Vám poradíme a s výběrem pomůžeme.

Šicí stroje právě pro vás

Každý šicí stroj prochází pečlivým výběrem tak, aby vyhovoval právě vaším potřebám. U nás nehrozí, že si objednáte nevhodný šicí stroj.