Vyšívací software

Pro kvalitní výšivku nestačí jen kvalitní vyšívací stroj, ale je potřeba mít kvalitní vyšívací software, pomocí kterého budete schopni výšivku naprogramovat. Proto dodáváme softwary Embroidery Studio od výrobce Wilcom® a Millennium X od výrobce ProelTSI, které umí návrh kvalitně zpracovat, ale přitom jsou jednoduché a intuitivní na ovládání.

Wilcom® EmbroideryStudio e4.5

Profesionální vyšívací software

Vyšívací software Wilcom® je světově proslulý profesionální vyšívací a multi-dekorační software. Stal se novým standardem pro většinu vyšívacích firem na světe. Tento software obsahuje i grafický software CorelDraw®, který je plně integrovaný v prostředí Wilcom®, současně tak s nákupem vyšívacího softwaru získáte licenci na známý grafický program. Wilcom® Embroidery Studio e4.5 budete milovat pro své intuitivní nástroje pro tvorbu výšivek, nástroje pro editaci a správu výšivek, automatické funkce, plně automatické písmo s více než 200 profesionálními vyšívacími fonty, realistické zobrazení a další skvělé vychytávky. Díky kombinaci s grafickým programem CorelDraw® jste schopni převést grafiku na kvalitní výšivku jedním kliknutím. Tento software běží na 64-bit systému, a tak plně využívá moderních technologií. Pokud chcete tvořit skutečně kvalitní výšivky, Wilcom® Embroidery Studio e4.5 je tou nejlepší volbou.

Millennium X by ProelTSI

Profesionální vyšívací software

Původní italská společnost Proel s.r.l. byla prvním, kdo digitalizoval data z papírových pásek, které se dříve používali pro vyšívací stroje Schiffli. Díky tomu získali absolutní přehled o tvorbě stehu. Když k tomu přidáme italský design, tak vyšívacím programem Millennium X budou Vaše výšivky naprosto precizní. Tento software obsahuje řadu kvalitních nástrojů pro tvorbu výšivky z rastrových i vektorových obrazů, vyšívací fonty a spoustu dalších užitečných nástrojů. Nechybí možnost automatického převodu z obrázků na výšivky, náhledy výšivek, nástroj KEEP pro správu databáze výšivek, jednotka pro bezdrátové připojení strojů k vyšívacímu softwaru a spousta dalších užitečných nástrojů včetně flitrů jednoduchých i dvojitých. Největší výhodou programu Millennium X je jedinečná kompatibilita s programem pro lasery FocusCut X. Samozřejmostí je kompatibilita s předními výrobci vyšívacích strojů a navíc je zde možnost bezplatné zkušební verze!

TVOŘTE TY NEJLEPŠÍ VÝŠIVKY

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti vyšívacích programů nejrůznějších výrobců a v tomto oboru se neustále vzděláváme. Pomůžeme Vám tvořit ty nejlepší výšivky. Provádíme odborná školení na vyšívací softwary a nabízíme kvalitní podporu.