Vyšívací software

Pro kvalitní výšivku nestačí jen kvalitní vyšívací stroj, ale je potřeba mít kvalitní vyšívací software, pomocí kterého budete schopni výšivku naprogramovat. Proto dodáváme softwary Embroidery Studio od výrobce Wilcom®, Stitch and Sew od výrobce Wavenet a Millennium X od výrobce ProelTSI, které umí návrh kvalitně zpracovat, ale přitom jsou jednoduché a intuitivní na ovládání.

Wilcom® EmbroideryStudio e4.5

Profesionální vyšívací software

Vyšívací software Wilcom® je světově proslulý profesionální vyšívací a multi-dekorační software. Stal se novým standardem pro většinu vyšívacích firem na světe. Tento software obsahuje i grafický software CorelDraw®, který je plně integrovaný v prostředí Wilcom®, současně tak s nákupem vyšívacího softwaru získáte licenci na známý grafický program. Pokud chcete tvořit skutečně kvalitní výšivky, Wilcom® Embroidery Studio e4.5 je tou nejlepší volbou.

Millennium X by ProelTSI

Profesionální vyšívací software

Původní italská společnost Proel s.r.l. byla prvním, kdo digitalizoval data z papírových pásek, které se dříve používali pro vyšívací stroje Schiffli. Díky tomu získali absolutní přehled o tvorbě stehu. Když k tomu přidáme italský design, tak vyšívacím programem Millennium X budou Vaše výšivky naprosto precizní. Tento software obsahuje řadu kvalitních nástrojů pro tvorbu výšivky z rastrových i vektorových obrazů, vyšívací fonty a spoustu dalších užitečných nástrojů.

Stitch and Sew v.2.1

Profesionální vyšívací software

Vyšívací software Stitch and Sew v.2.1 je ideálním programem pro začínající v oblasti vyšívání. Tento program je jednoduchý na obsluhu, má však profesionální nástroje, díky kterým budou Vaše výšivky vždy perfektní.

Tento program umí exportovat výšivky jak pro domácí, tak pro průmyslové vyšívací stroje předních výrobců. Software již nemá hardwarový klíč, istalace je tak velmi rychlá a jednoduchá. Samozřejmostí je čeština a dokonce i zkušební verze.

TVOŘTE TY NEJLEPŠÍ VÝŠIVKY

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti vyšívacích programů nejrůznějších výrobců a v tomto oboru se neustále vzděláváme. Pomůžeme Vám tvořit ty nejlepší výšivky. Provádíme odborná školení na vyšívací softwary a nabízíme kvalitní podporu.