HappyJapan Inc.

Společnost HappyJapan Inc. je předním výrobcem průmyslových vyšívacích strojů na světě. Všechny stroje stále vyrábí v továrně v japonském městě Yamagata. Vyšívací stroje značky HappyJapan tak patří mezi nejkvalitnější a nejvyhledávanější na světě.

HappyJapan Inc.

Japonský výrobce vyšívacích strojů

Vyšívací stroje HappyJapan se řadí mezi špičku na celosvětovém trhu. Tyto kompaktní a průmyslové vyšívací stroje jsou zárukou kvalitního vyšívání na všechny typy textilních materiálů od nejtenčích šifonů a saténů až po velmi silné kůže nebo koberce.

Společnost HappyJapan Inc. dodává kvalitní produkty po celém světě již od svého založení v roce 1923. Tehdy existovala pod názvem Harada Casting factory.
Název a značka “Happy” vznikl po druhé světové válce. celé Japonsko bylo po této válce zdecimované a všichni si přáli být už jen šťastní a další takovou událost nezažít. Proto ve společnosti Harada Casting vzali anglické slovo “happy”, které znamená šťastný a použili jej jako novou značku.

V roce 2014 tato společnost spojila své 3 nejdůležitější části pod jeden název HappyJapan Inc.
Vyšívací stroje japonské značky HappyJapan patří mezi nejkvalitnější vyšívací stroje na světě.
Tyto stroje jsou vyhledávány pro svoji dlouhou životnost, jednoduchou obsluhu a absolutní bezporuchovost. Vyšívací stroje značky HappyJapan jsou schopny vyšívat od delikátních materiálů až po velmi silné materiály jako jsou kůže, pásky ke kimonu nebo autokoberce. Není proto divu, že jsou tyto stroje hojně využívány společnostmi, které vyrábí koberce pro automobilky Porsche, Volkswagen, Audi, apod.


Vyšívací stroje HappyJapan byly zprvu pouze vícehlavé, protože byly zaměřeny na masovou výrobu. Poustupem času byl však vyvinut jednohlavý vyšívací stroj pro průmyslové účely, průmyslový jednohlavý vyšívací stroj s extra velkou vyšívací plochou, dále průmyslový jednohlavý vyšívací stroj určený pro butiky a doplňkovou výrobu a kompaktní vyšívací stroj, který je určen pro začínající v oboru vyšívání. Zatím poslední novinkou v sortimentu je nový vysokorychlostní jednohlavý vyšívací stroj HCU, který má maximální rychlost 1500 stehů za minutu.
V současné době jsou vyšívací stroje značky HappyJapan vybaveny dotykovým ovládacím panelem, který využívá pro přenos dat nejmodernější technologie (USB, LAN, WiFi). Samozřejmostí je lokalizace češtiny. V tomto ovládacím panelu naleznete mimo jiné návod pro obsluhu vyšívacího stroje. Ovládací panel neobsahuje žádný operační systém typu Windows či Linux. Jedná se o jednoduchý binární kód, který je vyladěný k dokonalosti. Celý systém tak působí velmi kvalitním dojmem s velmi příjemným uživatelským prostředím (vše je zobrazeno pomocí intuitivních obrázků) a neuvěřitelnou rychlostí odezvy jednotlivých příkazů.

Buďte si tak jisti, že koupí vyšívacího stroje HappyJapan si pořizujete produkt s dlouhodobou životností, vybavený nejmodernějšími technologiemi, který bude mít velmi rychlou návratnost.

Staňte se našimi zákazníky

Našich zákazníků si velmi vážíme a s každým z nich navazujeme pevný vztah. Každý zákazník má však jiné potřeby, a proto ke všem přistupujeme individuálně.