LaserBridge

Mark V

Mostový laser od ProelTSI je nejproduktivnějším zařízením pro aplikovanou výšivku. S tímto laserovým systémem nabere Vaše produkce ohromující rychlosti. Precizní galvanická laserová hlava provádí precizní řezání a gravírování. Tento laserový systém lze kombinovat s jedním nebo více vyšívacími stroji a dalšími podřízenými zařízeními, jako jsou odvíjecí a pokládací stoly apod.

LaserBridge Mark V

Mostový vysokorychlostní galvanický laser

Systém LaserBridge může být použit společně s jedním nebo více podřízenými zařízeními (stroj nebo zařízení, které je vhodné umístit pod mostovou konstrukci a které určuje její rovinu řezu). Podřízené zařízení může být jeden nebo více vyšívacích strojů jakéhokoliv výrobce nebo modelu (pro řezání přímo ve vyšívacích rámech) a / nebo pevného nebo motorizovaného stolu (pro řezání kusů materiálu umístěných na stole) a / Válcovací systém (pro řezání materiálů dodávaných v rolích). Aktuální řada zařízení LaserBridge se skládá z jediné verze vyrobené v různých délkách, takže může být přizpůsobena jakémukoli vyšívacímu stroji nebo podřízenému zařízení.

LaserBridge je navržen tak, aby spolu s vaším podnikem rostl; díky rozšíření můžete kdykoliv rozhodnout o zvětšení délky mostní konstrukce, aby bylo možné přidat další vyšívací stroje nebo jiné podřízené zařízení. LaserBridge poskytuje flexibilitu, spolehlivost, přesnost a kvalitu, to vše za velmi zajímavou cenu.

LaserBridge je laserový stroj vybavený zdrojem CO2 s výkonem 50, 100 nebo 200 W s galvanometrickým laserovým paprskem (galvanometrická laserová hlava). Tento systém pohybových laserových paprsků umožňuje dosáhnout velmi vysoké pracovní rychlosti a v důsledku toho vysokou produktivitu laserového řezání a laserového gravírování.

 • Používá se s jakýmkoliv strojem pro vyšívání s více hlavami, bez ohledu na model nebo výrobce.
 • 600 x 600mm laserové řezání – laserová gravírová plocha na každé hlavě vícehlavého vyšívacího stroje.
 • Zařízení je zcela řízeno počítačem pomocí dodávané karty rozhraní
 • Software pro řezání laserem s pokročilými funkcemi umožňuje snadnější přípravu práce a přizpůsobení výkonu zařízení.
 • Parametry laserového řezání (výkon, rychlost, opakování atd.) jsou nezávislé pro každý tvar, který má být vyříznut, aby bylo možné pracovat s několika typy materiálu na stejném vyšívacím rámu vyšívacího stroje.
 • Vysoce spolehlivý a vysoce výkonný laserový zdroj CO2 (vzduchem chlazený) + galvanometrická hlava (skenovací hlava).
 • Externí odsávací zařízení je snadno připojitelné k libovolnému filtračnímu systému.
 • Spolehlivé silné motory a ovládací prvky zaručují kvalitu po celou dobu životnosti stroje.
 • Extrémně silná konstrukce postavená tak, aby odolala nejnáročnějším výrobním programům.
 • Inovativní řešení v budovách zaručuje vysokou pracovní rychlost a výkony, které nemají konkurenci
 • Inovační bezpečnostní systémy zaručují nejvyšší bezpečnost na pracovišti.
WordPress Tables Plugin

WordPress Tables Plugin

Staňte se našimi zákazníky

Našich zákazníků si velmi vážíme a s každým z nich navazujeme pevný vztah. Každý zákazník má však jiné potřeby, a proto ke všem přistupujeme individuálně.