E-Laser 1200 vyšívací stroj s laserem

E-Laser 1200 vychází ze synergie italského designu a japonské technologie.

Tento unikátní vyšívací stroje s laser se vyznačuje maximální přesností, prakticky nulovým ofsetem a jedinečnou možností použití laseru při vyšívání čepic.

Vyšívací stroj s laserem E-Laser 1200

Průmyslový vyšívací stroj a laser


E-Laser 1200 vydá svůj maximální potenciál, pokud je instalován na jednohlavý nebo vícehlavý vyšívací stroj HappyJapan. Jeho nespornou výhodou však je, že může být nainstalován na jakýkoliv průmyslový jednohlavý nebo vícehlavý vyšívací stroj bez ohledu na značku nebo model. Je tak možné “laserovou jehlou” simultáně vybavit až 16 vyšívacích hlav.

V případě, že je tento laser instalován na vyšívací stroje HappyJapan, tak můžete využít kompletní vyšívací plochu stroje, protože laser zde nemá prakticky žádný ofset. Protože výrobce ProelTSI spadá do koncernu HappyJapan Inc., tak elektronické řízení laseru a stroje spolupracuje bez převaděče, a proto při použití laseru stroj posunuje pouze vyšívacím rámem a není nutné spouštěn hlavní motor stroje. Práce je tak plynulejší a přesnější.

Použití technologie optických vláken k přenosu laserového paprsku do oblasti řezání umožňuje používat laserový zdroj s vysokým výkonem až do 75 W. To umožňuje řezat i obtížné materiály v jediném kroku bez nutnosti dvojitého nebo trojitého řezu.

ELaser 1200 může být vybaven 30 W, 50 W a 75 W laserovým zdrojem typu CO2.

Díky novému plně digitálnímu elektronickému systému a použití výkonného mikroprocesoru můžete přednastavit 7 úrovní řízení výkonu laseru, které lze snadno volit během téže práce. Můžete tak provádět vícevrstvé aplikace bez jakýchkoli obtíží.

WordPress Tables Plugin

E-laser1200

Stáhnout prospekt

Zaslat odkaze ke stažení na:

Staňte se našimi zákazníky

Našich zákazníků si velmi vážíme a s každým z nich navazujeme pevný vztah. Každý zákazník má však jiné potřeby, a proto ke všem přistupujeme individuálně.