Naprosto sofistikovaný software pro tvoření těch nejkvalitnějších výšivek. Kombinace vyšívacího softwaru Wilcom® EmbroideryStudio a grafického softwaru CorelDraw® Vám umožní být těmi nejlepšími programátory dekorací textilu na celém světě.

EmbroideryStudio Element

Vlastní rozdělení

Přidejte do své výšivky vyřezávání, embosování a další rozměrové efekty. Vytváří texturu a detaily bez zvýšení počtu stehů. Zahrnuty funkce: Flexi dělení, Vyřezávané razítko, Tvorba linek pro stehové efekty, Uživatelem definované rozdělení.

Máte starší verzi EmbroideryStudio?

Kompatibilní s:

  • EmbroideryStudio Designing

Obsahuje:

  • Stehové efekty vlastního rozdělení
  • Uživatelem definované rozdělení stehu
  • Flexi dělení
  • Vyřezávané razítko
  • Tvorba linek pro stehové efekty

Co všechno obsahuje Element Vlastní rozdělení?

Vyřezávané razítko

Dodává bohatý vzhled a rozměr dřevořezu nebo ražby. Vezměte jakýkoli obrázek nebo vzor a rychle jej převeďte na vyřezávané razítko. Jednoduše toto razítko přetáhněte přes jakýkoli uzavřený objekt a objeví se jako „vyřezané“ do objektu. EmbroideryStudio vyřezávané razítko vytváří vzor pronikání jehly, který dodává designu efekt „dřevořezu“. Jakmile je razítko aplikováno, lze objekt přetvořit a upravit jako kterýkoli jiný.

Dělené čáry

Umožňuje přidat kótu a detaily vytvořením čáry, která rozdělí objekt – například vzor výplně se opakuje na obou stranách rozdělení. Zadejte délku, velikost a tvar vaší dělicí čáry. Můžete použít více dělicích čar a přidat do návrhu ještě větší rozměr. Dělicí čáry jsou součástí vlastností objektu a jsou zachovány, když objekt znovu vytvoříte, změníte stehy nebo zavřete a znovu otevřete soubor.

TVOŘTE TY NEJLEPŠÍ VÝŠIVKY

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti vyšívacích programů nejrůznějších výrobců a v tomto oboru se neustále vzděláváme. Pomůžeme Vám tvořit ty nejlepší výšivky. Provádíme odborná školení na vyšívací softwary a nabízíme kvalitní podporu.