Naprosto sofistikovaný software pro tvoření těch nejkvalitnějších výšivek. Kombinace vyšívacího softwaru Wilcom® EmbroideryStudio a grafického softwaru CorelDraw® Vám umožní být těmi nejlepšími programátory dekorací textilu na celém světě.

EmbroideryStudio Element

Tvorba fontů

Vytvořte si vlastní vlastní vyšívací písma.

Přizpůsobte přesně typ loga nebo si vytvořte jedinečné logo své

  • Vytvořte digitalizovanou vyšívací abecedu
  • Převést písmo True Type na soubor abecedy
  • Ovládání a všestrannost na dosah ruky
  • Přizpůsobte si písmo – písmeno po písmenu nebo celou abecedu

EmbroideryStudio e4 vám umožní vytvořit digitalizovanou vyšívací abecedu, která odpovídá firemnímu písmu vašich zákazníků, nebo navrhnout zcela nové vyšívací abecedy. Poskytuje veškeré ovládání a všestrannost profesionálního návrháře typů na dosah ruky.

Začněte s písmem TrueType nebo navrhněte písmo od začátku. Správa vyrovnání párů a trasování. Přizpůsobte písmo písmeno po písmenu nebo celou abecedu pro vzory stehů, úhly zlomu, čepice, přesahy, rohy a další. Upravujte každou křivku, tah a patku libovolného písma True Type, dokud nebude přesně tak, jak potřebujete. A můžete vytvořit různé verze znaku, jako je větší „C“ a vyrovnané „w“, a poté je uložit do své abecedy Wilcom EmbroideryStudio e4 .ESA.

Máte starší verzi EmbroideryStudio?

Kompatibilní s:

  • EmbroideryStudio Designing

TVOŘTE TY NEJLEPŠÍ VÝŠIVKY

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti vyšívacích programů nejrůznějších výrobců a v tomto oboru se neustále vzděláváme. Pomůžeme Vám tvořit ty nejlepší výšivky. Provádíme odborná školení na vyšívací softwary a nabízíme kvalitní podporu.