Naprosto sofistikovaný software pro tvoření těch nejkvalitnějších výšivek. Kombinace vyšívacího softwaru Wilcom® EmbroideryStudio a grafického softwaru CorelDraw® Vám umožní být těmi nejlepšími programátory dekorací textilu na celém světě.

EmbroideryStudio Element

Strunový steh (Paghadi)

Vizuálně ohromující nový typ stehu pro větší kreativitu a běžně používaný k sešívání malých zrcadlových prvků. Vizuálně úžasný nový typ stehu pro větší kreativitu. Vytvářejte obrysy nebo vyplněné tvary s překrývajícími se „strunovými“ stehy pro dekorativní efekty. Tento steh se také používá k připevnění zrcadlových kusů běžně známých jako „Paghadi“ v Indii.

  • Vytvářejte působivé nové umělecké a praktické stehové efekty
  • Připojte zrcadlené tvary obvykle používané v indických módních vzorech (Paghadi)
  • Typ obrysového stehu pro otevřené nebo uzavřené obrysy
  • Typ výplňového stehu pro vyplňování uzavřených tvarů s otvory nebo bez nich
  • Pro vyplnění listových tvarů použijte podlouhlé stehy.

Máte starší verzi EmbroideryStudio?

Kompatibilní s:

  • EmbroideryStudio Designing

Co obsahuje Element Strunový steh

Výplně pro Strunový steh

Vytvářejte vyplněné tvary s překrývajícími se „strunovými“ stehy pro dekorativní efekty. Tento steh se také používá k připevnění zrcadlových kusů běžně známých jako „Paghadi“ v Indii. Použijte je v kombinaci s nástrojem Komplexní výplň nebo Kruh.

Obrysy pro Strunový steh

Tento efekt stehu lze použít na otevřené a uzavřené tvary, čímž vznikne zcela odlišný překrývající se efekt „struny“. Použijte nástroj Otevřený tvar a vytvořte zajímavé vířivé efekty nebo ozdobné tvary vroubků.

Otevřený tvar se Strunovým stehem – typ 2

 

Nástroj Kruh a výplň strunovým stehem

Vytvářejte vyplněné tvary s překrývajícími se „strunovými“ stehy pro dekorativní efekty. Tento steh se také používá k připevnění zrcadlových kusů běžně známých jako „Paghadi“ v Indii. Používejte v kombinaci s nástrojem Kruh.

TVOŘTE TY NEJLEPŠÍ VÝŠIVKY

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti vyšívacích programů nejrůznějších výrobců a v tomto oboru se neustále vzděláváme. Pomůžeme Vám tvořit ty nejlepší výšivky. Provádíme odborná školení na vyšívací softwary a nabízíme kvalitní podporu.