Naprosto sofistikovaný software pro tvoření těch nejkvalitnějších výšivek. Kombinace vyšívacího softwaru Wilcom® EmbroideryStudio a grafického softwaru CorelDraw® Vám umožní být těmi nejlepšími programátory dekorací textilu na celém světě.

EmbroideryStudio Element

Stínování a otevřené výplně

Dodejte své výšivce hloubku a rozměr pomocí výkonných stínů, odstínů a otevřených výplní. Komplexní stínování a otevřené výplně dodávají vyšívaným vzorům rozměr, barvu a perspektivu. Jednoduché volby v nabídce umožňují vytvářet řadu efektů pomocí složitých kombinací stehů, mezer, úhlů a dalších.

Tento element je zahrnut ve verzi EmbroideryStudio Designing Digital Edition

Máte starší verzi EmbroideryStudio?

Kompatibilní s:

  • EmbroideryStudio Designing

Obsahuje:

  • 2 stehové efekty: Rozestup harmoniky, míchání barev
  • 4 typy výplní: Tupovací steh, tupování štepovým stehem, tupování stvolovým stehem, křížkový steh

Co obsahuje Element Stínování & Otevřené výplně

Rozestup harmoniky

Mění rozteč stehů mezi hustou a otevřenou výplní a vytváří odstupňovaný efekt stínování, jehož ruční dosažení je časově náročné. Vyberte si jeden z osmi různých přednastavených efektů a poté upravte hustoty na obou koncích pro přesný přechod, který chcete. Zkombinujte jej s dalšími stehovými efekty, abyste otevřeli ještě více kreativních možností.

Míchání barev

Prolnutí barev je rozestupy harmoniky krát dva. Namísto vytvoření odstupňovaného efektu pomocí jedné barvy, to Míchání barev dělá se dvěma (například přechodem zelené do modré). Použijte jej k vytvoření perspektivy, stínování a dalších dramatických barevných efektů. Řekněte EmbroideryStudio, jaký efekt stehu, mezery a barvy chcete použít, a ono tyto dvě barvy spojí s dokonalým vzorem stehu.

Tupovací výplň

Vytváří texturované výplně pomocí přímého stehu, který se náhodně klikatí v rámci ohraničení. Ovládejte každý aspekt přímého stehu: délku stehu, rozteč a úhel, rozteč smyček a další. Velikost nebo změna tvaru během Tupování, jak chcete. EmbroideryStudio automaticky upraví efekt tupování, i když změníte typ přímého stehu.

Křížkový steh

Je to skvělá technika pro vyplňování velkých ploch s nízkým počtem stehů – je ideální pro obrysy, okraje a aplikace. Ovládejte počet stehů na palec látky, orientaci stehu, počty nití a další z jediné nabídky. Přesuvné stehy jsou automaticky vyšity pod a podél křížových stehů, takže v hotovém vzoru nejsou vidět.

TVOŘTE TY NEJLEPŠÍ VÝŠIVKY

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti vyšívacích programů nejrůznějších výrobců a v tomto oboru se neustále vzděláváme. Pomůžeme Vám tvořit ty nejlepší výšivky. Provádíme odborná školení na vyšívací softwary a nabízíme kvalitní podporu.