Naprosto sofistikovaný software pro tvoření těch nejkvalitnějších výšivek. Kombinace vyšívacího softwaru Wilcom® EmbroideryStudio a grafického softwaru CorelDraw® Vám umožní být těmi nejlepšími programátory dekorací textilu na celém světě.

EmbroideryStudio Element

Spirálové výplně

Vyplňte tvary efekty hladkého spirálového prošívání. Vytvářejte jedinečné, plynulé vzory stehů, které přidávají pohyb a rozměr každému uzavřenému objektu

  • Vyplní vybrané tvary spirálovitým přímým stehem, který odpovídá obrysu tvaru
  • Nastavitelný počáteční bod spirály poskytuje mnoho variant
  • Převeďte na jiné typy stehů včetně přímého stehu s motivem* a přímého stehu s flitry** pro úžasné efekty

Spirálová výplň vytváří skutečnou spirálovou cestu vyšívání uvnitř jakéhokoli uzavřeného objektu. Pravidelné tvary jako kruh a obdélník poskytují pravidelné rovnoměrné rozestupy. Nepravidelné tvary poskytují velmi zajímavé 3-rozměrné efekty z různých roztečí stehů. Tvary mohou být kombinací křivek a přímých segmentů. Zadejte požadovanou délku stehu a rozteč stehů. Spirálové výplně automaticky přepočítají vyšívání, když změníte velikost nebo tvar výplně. Rozdělte na části cestu přímého stehu a můžete jej převést na jiné typy obrysových stehů jediným kliknutím. Jsou možné pozoruhodné kreativní efekty.

* vyžaduje Element Motivy

** vyžaduje Element Flitry

Tento Element je součástí verze EmbroideryStudio Designing Digital Edition

 

Máte starší verzi EmbroideryStudio?

Kompatibilní s:

  • EmbroideryStudio Designing

TVOŘTE TY NEJLEPŠÍ VÝŠIVKY

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti vyšívacích programů nejrůznějších výrobců a v tomto oboru se neustále vzděláváme. Pomůžeme Vám tvořit ty nejlepší výšivky. Provádíme odborná školení na vyšívací softwary a nabízíme kvalitní podporu.