Naprosto sofistikovaný software pro tvoření těch nejkvalitnějších výšivek. Kombinace vyšívacího softwaru Wilcom® EmbroideryStudio a grafického softwaru CorelDraw® Vám umožní být těmi nejlepšími programátory dekorací textilu na celém světě.

EmbroideryStudio Element

Schiffli

Vytvářejte a připravujte krajky a emblémy přesně a efektivně.

  • Vytváří soubory pro standardní a vícehlavé stroje
  • EmbroideryStudio vytváří dokonalé opakované spoje
  • Podporuje kódy pro hlavní typy strojů

EmbroideryStudio Schiffli vytváří vyšívací soubory pro standardní Schiffli a vícehlavé stroje. S EmbroideryStudio Schiffli ovládáte vzor, výrobu a funkce stroje Schiffli. Začněte s jakoukoli bitmapou nebo vektorovou grafikou z vašeho programu nebo ze stávajících souborů. Krajka je nejčastěji o opakovaných vzorech: EmbroideryStudio Schiffli vytváří dokonalé opakované spoje. Automaticky probíhá nastavení stroje, které pak můžete doladit. Optimalizované uspořádání vzorů minimalizuje čas digitalizace a místo na disku. EmbroideryStudio podporuje kódy pro stroje Laesser, všechny funkce Plauen (T10) a Saurer (T15) a přímé čtení a zápis pomocí formátů Hiraoka DAT, Saurer SAS a formátu Wilcom ESS s vysokým rozlišením.

 

Máte starší verzi EmbroideryStudio?

Kompatibilní s:

  • EmbroideryStudio Designing

TVOŘTE TY NEJLEPŠÍ VÝŠIVKY

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti vyšívacích programů nejrůznějších výrobců a v tomto oboru se neustále vzděláváme. Pomůžeme Vám tvořit ty nejlepší výšivky. Provádíme odborná školení na vyšívací softwary a nabízíme kvalitní podporu.