Naprosto sofistikovaný software pro tvoření těch nejkvalitnějších výšivek. Kombinace vyšívacího softwaru Wilcom® EmbroideryStudio a grafického softwaru CorelDraw® Vám umožní být těmi nejlepšími programátory dekorací textilu na celém světě.

EmbroideryStudio Element

Ruční steh

Vytvořte organický efekt stehu na dotyk s náhodným rozmístěním stehů, úhly a délkami. Použijte jej na jakýkoli typ stehu, včetně Saténového, Tatami, Přímého stehu, Štepového stehu a dalších.

Už vás nebaví pokaždé dokonalé strojové vyšívání? Módní trendy se přiklánějí k organičtijšímu vzhledu, kterého je pomocí současných návrhářských nástrojů velmi těžké dosáhnout. Vytvořte náhodný organický efekt stehu na dotyk. Efekt ručního vyšívání bude simulovat efekt ručního vyšívání náhodným uspořádáním vzdálenosti, úhlu a délky stehů. Tento typ stehu lze použít na celý vzor jediným kliknutím. Máte možnost se rozhodnout, jak náhodné stehy chcete mít. (Použijte na satén, tatami, přímý steh a štepový steh).

  • Vyberte náhodnou vzdálenost stehů
  • Vyberte náhodný úhel stehu
  • Vyberte náhodné délky stehů

Použijte jej na svůj oblíbený typ stehu. Efekt ručního stehu vytvoří módní návrhy a mohl by oživit vaše programování výšivek.

*Standardně k dispozici v e4.5 Designing

 

Máte starší verzi EmbroideryStudio?

Kompatibilní s:

  • EmbroideryStudio Designing
  • EmbroideryStudio Decorating

TVOŘTE TY NEJLEPŠÍ VÝŠIVKY

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti vyšívacích programů nejrůznějších výrobců a v tomto oboru se neustále vzděláváme. Pomůžeme Vám tvořit ty nejlepší výšivky. Provádíme odborná školení na vyšívací softwary a nabízíme kvalitní podporu.