Naprosto sofistikovaný software pro tvoření těch nejkvalitnějších výšivek. Kombinace vyšívacího softwaru Wilcom® EmbroideryStudio a grafického softwaru CorelDraw® Vám umožní být těmi nejlepšími programátory dekorací textilu na celém světě.

EmbroideryStudio Element

Pokročilé ofsety

Osvěžte loga, odznaky a další vzory s výraznými barevnými okraji.

  • Vytváří automatické obrysy a odsazené okraje
  • Orámování mohou být libovolnou kombinací 10 typů objektů
  • Vícenásobné ofsety, z nichž každý má svůj vlastní nezávislý typ objektu, barvu, velikost a další.

Pokročilé ofsety vám dávají větší výkon a kreativní možnosti pro zvýrazňování a přidávání obrysů a ofsetových ohraničení do vzorů vašich zákazníků. Tento nástroj přesně obtéká okraje kolem tvaru jakéhokoli uzavřeného objektu, skupiny objektů nebo celého vzoru. V jedné akci můžete vytvořit obrys a více odsazených okrajů, každý s vlastním odsazením, efektem stehu, velikostí a barvou nitě. Upravte každý z nich jednotlivě.

Vyberte typy okrajových objektů z Přímého stehu, Trojitého přímého stehu, Sloupcový okraj (saténový), Štepového stehu, Přímého stehu s motivem, Svolového stehu, Vektoru, Fúzní výplně, Komplexní výplně (saténovým stehem) a Komplexní výplní (tatami). Vyberte si z několika různých metod manipulace s překrývajícími se tvary pro speciální případy.

Tento Element je součástí verze EmbroideryStudio Designing Digitial Edition

 

Máte starší verzi EmbroideryStudio?

Kompatibilní s:

  • EmbroideryStudio Designing
  • EmbroideryStudio Decorating

Co všechno obsahuje Element Pokročilé ofsety?

Tvoření vícenásobných ofsetových okrajů

Pokročilé ofsety vám dávají větší výkon a kreativní možnosti pro zvýrazňování a přidávání obrysů a ofsetových ohraničení do vzorů vašich zákazníků. Tento nástroj přesně obtéká okraje kolem tvaru jakéhokoli uzavřeného objektu, skupiny objektů nebo celého návrhu. V jedné akci můžete vytvořit obrys a více odsazených okrajů, každý s vlastním odsazením, efektem stehu, velikostí a barvou nitě. Upravte každý z nich jednotlivě.

TVOŘTE TY NEJLEPŠÍ VÝŠIVKY

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti vyšívacích programů nejrůznějších výrobců a v tomto oboru se neustále vzděláváme. Pomůžeme Vám tvořit ty nejlepší výšivky. Provádíme odborná školení na vyšívací softwary a nabízíme kvalitní podporu.