Naprosto sofistikovaný software pro tvoření těch nejkvalitnějších výšivek. Kombinace vyšívacího softwaru Wilcom® EmbroideryStudio a grafického softwaru CorelDraw® Vám umožní být těmi nejlepšími programátory dekorací textilu na celém světě.

EmbroideryStudio Element

Pokročilá Týmová jména

Přizpůsobte týmová a firemní loga jmény rychle a efektivně

Element EmbroideryStudio Pokročilá Týmová jména Vám umožní vzít jeden vzor a poté jej přizpůsobit pomocí jmen ze seznamu: v podstatě stejným způsobem, jakým programy pro zpracování textu zpracovávají formulářové texty. Jeden soubor obsahuje logo. Další soubor obsahuje seznam jmen. Pokročilá Týmová jména je spojí dohromady, připravené k vyšívání.

Uložte jakékoli rozvržení, které vytvoříte, jako rozvržení týmu: opětovné použití rozvržení s různými logy a nápisy zjednodušuje a urychluje vzor. Ušetříte také hodiny času na produkci a nákladů, zejména u odznaků a emblémů. Týmová jména Matrix rozloží všechna vaše jména jako matici, čímž eliminuje vícenásobné změny barev a ruční pohyby rámečku na vyšívacím stroji.

 

Máte starší verzi EmbroideryStudio?

Kompatibilní s:

  • EmbroideryStudio Designing
  • EmbroideryStudio Decorating

TVOŘTE TY NEJLEPŠÍ VÝŠIVKY

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti vyšívacích programů nejrůznějších výrobců a v tomto oboru se neustále vzděláváme. Pomůžeme Vám tvořit ty nejlepší výšivky. Provádíme odborná školení na vyšívací softwary a nabízíme kvalitní podporu.