Naprosto sofistikovaný software pro tvoření těch nejkvalitnějších výšivek. Kombinace vyšívacího softwaru Wilcom® EmbroideryStudio a grafického softwaru CorelDraw® Vám umožní být těmi nejlepšími programátory dekorací textilu na celém světě.

EmbroideryStudio Element

Oblouková výplň

Vytvářejte jedinečné, plynulé vzory stehů, které přidávají pohyb a rozměr každému uzavřenému objektu.

Komplexní stínování a otevřené výplně dodávají vyšívaným vzorům rozměr, barvu a perspektivu. Jednoduché volby v nabídce umožňují vytvářet řadu efektů pomocí složitých kombinací stehů, mezer, úhlů a dalších.

Tento element je zahrnut ve verzi EmbroideryStudio Designing Digital Edition

Máte starší verzi EmbroideryStudio?

Kompatibilní s:

  • EmbroideryStudio Designing

Obsahuje:

  • Efekt Florentine
  • Efekt tekutiny
  • Konturový efekt

Co obsahuje Element Oblouková výplň

Efekt Florentine

Efekty vám umožňují definovat zakřivenou vodicí linii prakticky libovolného tvaru a poté automaticky vytvoří vzor výplňového stehu, který sleduje tuto zakřivenou čáru – to vše při zachování jednotné hustoty a vzorů vpichů jehly. Aplikujte vzor Florentine na jeden objekt nebo více objektů jediným kliknutím. Použijte jemnou mělkou křivku, abyste jinak hladkým plochým rovným výplním dodali přirozený, organický pocit. Nebo použijte výraznou křivku pro dramatičtější zakřivený vzhled.

Efekt tekutiny

Aplikuje dvě různé křivky na jeden objekt pro vytvoření efektu pohybu. Zde stehy v horní části tvaru sledují jinou křivku než ty ve spodní části – a setkávají se uprostřed. EmbroideryStudio automaticky upraví šití, aby zajistilo krásný a hladký přechod mezi dvěma křivkami, zachovává přesné hustoty a vzory vpichů jehly.

Konturový efekt

Sleduje tvar objektu a vytváří zakřivený efekt světla a stínu a pocit pohybu. Vyberte buď konturu s prošíváním, která se zakřivuje podle tvaru objektu, nebo konturu, která probíhá ve spirále uvnitř kruhového objektu. Kontrolujte délku stehu, varianty, ofsety a další.

TVOŘTE TY NEJLEPŠÍ VÝŠIVKY

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti vyšívacích programů nejrůznějších výrobců a v tomto oboru se neustále vzděláváme. Pomůžeme Vám tvořit ty nejlepší výšivky. Provádíme odborná školení na vyšívací softwary a nabízíme kvalitní podporu.