Naprosto sofistikovaný software pro tvoření těch nejkvalitnějších výšivek. Kombinace vyšívacího softwaru Wilcom® EmbroideryStudio a grafického softwaru CorelDraw® Vám umožní být těmi nejlepšími programátory dekorací textilu na celém světě.

EmbroideryStudio Element

Motivy

Vytváření a opětovné použití vzorů pro přímé stehy a výplně. Jakmile vytvoříte nebo digitalizujete vzorovanou výplň, která se vám líbí, např. opakovaná srdce, diamanty atd., uložte ji jako motiv a použijte ji, kdykoli budete chtít znovu a znovu.

  • Jakýkoli vzor, který vytvoříte, lze uložit jako motiv
  • Vytvořte opakující se dekorativní obrysy pomocí libovolné sady motivů
  • 3D Model pracuje s motivovými výplněmi a vytváří 3D efekty

Jednoduše jakýkoli vzor, který vytvoříte nebo otevřete ze souboru, lze uložit jako motiv. Můžete vytvořit sady motivů (například diamanty nebo okvětní lístky) a uložit své motivy do kterékoli z nich – jeden motiv lze zkopírovat z jedné sady do druhé.

 

Máte starší verzi EmbroideryStudio?

Kompatibilní s:

  • EmbroideryStudio Designing

Obsahuje:

  • Výplně s motivem, přímé stehy s motivem, motivy
  • 3D Model
  • Tvorbu motivů

Co obsahuje Element Motivy

Přímý steh s Motivem

Vytvářejte motiv opakující se podél stehové linky. Vytvořte opakující se dekorativní obrysy pomocí libovolného motivu z libovolné sady motivů. Ovládejte úhel natočení, orientaci a prostor. K ovládání měřítka použijte řídicí body nebo zadejte přesné vodorovné a svislé rozměry z nabídky výběru. Pokud dojde k překrytí, když se dva motivy setkají, můžete odstranit překrývající se prvek z jednoho z motivů.

Výplně s Motivem

Výplně s Motivem EmbroideryStudio automaticky opakuje motiv v paralelních řadách, aby vyplnil tvar. Máte pod kontrolou měřítko, rozestup, úhel stehu, rotaci a další. Vyberte různé motivy pro dopředné a zpětné řady nebo použijte dva motivy: překrývající a odsazené, například diamanty a hvězdy. Duální motivy lze uložit v sadě stejně jako jakýkoli jiný motiv.

3D Model

3D Model pracuje s motivovými výplněmi a vytváří trojrozměrné efekty. Tvary mohou být vytvořeny tak, aby vypadaly konkávně nebo konvexně, nebo mohou mít perspektivu vzdálenosti (například pro vytvoření pocitu zakřivení míče). Jediný ovládací bod umožňuje upravit tvar jednoduchým kliknutím a přetažením. 3D Model můžete použít při práci na vzoru nebo jej uložit do sady motivů.

Tvorba motivu

Jakýkoli vzor, který vytvoříte nebo otevřete ze souboru, lze uložit jako motiv. Můžete vytvořit sady motivů (například diamanty nebo okvětní lístky) a uložit své motivy do kterékoli z nich – jeden motiv lze zkopírovat z jedné sady do druhé.

Prohlédněte si naši sbírku vzorů motivů!

EmbroideryStudio obsahuje přes 240 kreativních vzorů motivů díky kterým můžete Vaše výšivky přivést k životu.

TVOŘTE TY NEJLEPŠÍ VÝŠIVKY

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti vyšívacích programů nejrůznějších výrobců a v tomto oboru se neustále vzděláváme. Pomůžeme Vám tvořit ty nejlepší výšivky. Provádíme odborná školení na vyšívací softwary a nabízíme kvalitní podporu.