Naprosto sofistikovaný software pro tvoření těch nejkvalitnějších výšivek. Kombinace vyšívacího softwaru Wilcom® EmbroideryStudio a grafického softwaru CorelDraw® Vám umožní být těmi nejlepšími programátory dekorací textilu na celém světě.

EmbroideryStudio Element

Labyrintová výplň

Vyplňte tvary dokonalými, rovnoměrně rozmístěnými linkami, které se nikdy nepřekrývají, pomocí několika kliknutí, což ušetří mnoho hodin digitalizační práce. Vytvořte oslnivou dvojitou spirálovou výplň v jakémkoli uzavřeném tvaru jediným kliknutím tlačítka.

  • Vyplňte tvar přímým stehem, který se nikdy nepřekrývá a zachovává vizuálně konzistentní hustotu.
  • Rozhodněte se, zda chcete tvar vyšívat ve směru nebo proti směru hodinových ručiček.
  • Rozhodněte se o hustotě a rozestupu přímých stehů.

Pouze JEDEN jediný odstřih na barvu.

Labyrintová výplň vytváří nádherný vzor dokonalých, rovnoměrně rozmístěných stehů v uzavřeném tvaru, což umožňuje texturu a zároveň snižuje počet stehů. Obvykle se používá k vytváření květin, paisley tisků nebo jakéhokoli zakřiveného tvaru. Je omezena pouze vaší představivostí.

Tento styl stehu se ve světě módních výšivek používá po desetiletí. Specializovaní vyškolení programátoři výšivek jsou zaměstnáni výhradně k vytváření těchto složitých návrhů a obvykle dostávají trojnásobek platu běžného programátora výšivek. Nyní je tato technika dostupná všem týmům programátorů výšivek.

Labyrintová výplň automaticky přepočítá vyšívání, když změníte velikost nebo tvar výplně. Jsou možné pozoruhodné kreativní efekty.

 

Máte starší verzi EmbroideryStudio?

Kompatibilní s:

  • EmbroideryStudio Designing

Vlastnosti:

  • Vyplní tvar přímými stehy, které se nikdy nepřekrývají a udržují konzistentní hustotu
  • Rozhodněte se, zda chcete tvar vyšívat ve směru nebo proti směru hodinových ručiček.
  • Rozhodněte se o hustotě a rozestupu přímých stehů.
  • Pouze JEDEN jediný odstřih na barvu.

TVOŘTE TY NEJLEPŠÍ VÝŠIVKY

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti vyšívacích programů nejrůznějších výrobců a v tomto oboru se neustále vzděláváme. Pomůžeme Vám tvořit ty nejlepší výšivky. Provádíme odborná školení na vyšívací softwary a nabízíme kvalitní podporu.