Naprosto sofistikovaný software pro tvoření těch nejkvalitnějších výšivek. Kombinace vyšívacího softwaru Wilcom® EmbroideryStudio a grafického softwaru CorelDraw® Vám umožní být těmi nejlepšími programátory dekorací textilu na celém světě.

EmbroideryStudio Element

Korálový FotoSteh

Převeďte neuvěřitelně složité obrázky na jednobarevný steh, který se nikdy nekříží. Vytváří zajímavý vzor stehů podobný korálovému útesu, který se soustředí v tmavších oblastech obrazu pro umělecký styl.

Převeďte černobílé obrázky a/nebo fotografie ve stupních šedi na složitý, umělecký digitalizovaný obrázek. Jedná se o moderní pojetí oblíbeného Elementu FotoFlash.

  • Ovládejte hustotu vzoru.
  • Pouze jedna barva.
  • Pouze jeden odstřih až na úplném konci.

Korálový FotoSteh se nikdy nebude křížit ani opakovat podél stejného stehu. Korálový stehový vzor se soustředí v tmavších oblastech obrazu. Je extrémně rychlý a efektivní a vytváří jedinečný umělecký styl.

Tento styl se dokonale hodí k zachycení nádherných fotografií lidí a domácích mazlíčků. Vyzkoušejte to na jakékoli fotografii, možná vás překvapí, jak dobře to funguje.

Tento element je zahrnut ve verzi EmbroideryStudio Designing Digital Edition

Máte starší verzi EmbroideryStudio?

Kompatibilní s:

  • EmbroideryStudio Designing
  • EmbroideryStudio Decorating

Co obsahuje Korálový FotoSteh

Korálový FotoSteh

Korálový FotoSteh vytváří jednobarevný vzor, který se nikdy nekříží a má pouze jeden odstřih až na úplném konci. Přidejte hloubku a pohyb použitím Korálového FotoStehu na různé barevné vrstvy ve vzoru. Kombinujte Korálový FotoSteh se standardní digitalizací pro velkolepé výsledky.

TVOŘTE TY NEJLEPŠÍ VÝŠIVKY

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti vyšívacích programů nejrůznějších výrobců a v tomto oboru se neustále vzděláváme. Pomůžeme Vám tvořit ty nejlepší výšivky. Provádíme odborná školení na vyšívací softwary a nabízíme kvalitní podporu.