Profesionální vyšívací software Millennium X od Proel TSI je skvělý nástroj pro tvorbu výšivek, který Vás posune ve vyšívání mnohem dál.

Profesionální vyšívací software Millennium X od Proel TSI

Profesionální nástroj pro tvorbu výšivek

Millennium X je profesionální software pro vyšívací stroje, který byl vyvinut pro italský modní průmysl. Použití avantgardních programovacích technik a zkušenosti získané během více než 40 let v oblasti vyšívání umožnilo vytvořit software, který je skutečně spolehlivý a snadno použitelný.

Millennium X není jen obyčejný program, ale kompletní vyšívací balíček, ve kterém lze kombinovat různé moduly, aby tento software uspokojil jakékoliv požadavky výroby a rostl společně s Vaší firmou. Jeho charakteristickým rysem je vysoká kvalita vyvinutých stehů, které Millennium X umožňují uspokojit potřeby nejnáročnějších řešení ve vyšívání, typických pro italský módní průmysl.

Společnost Proel se zrodila v roce 1977 jako obecná elektronická designová a konstrukční společnost. O několik let později ve společnosti pochopili, že vyšívací sektor se vyvíjí rychle a je vhodný pro aplikaci všech elektronických a výpočetních zkušeností, které do té doby získali. Do té doby žádná italská elektronická společnost v tento sektor nevěřila a neinvestovala. Okamžitou potřebou bylo převést 68 mm Jacquardovu kartu na 8kanálovou pásku pro použití s ​​novými vyšívacími stroji, které byly tehdy vyráběny se zabudovanou čtečkou pásky. Tímto způsobem se zrodil první „konvertující systém“ a brzy první „děrovací systém“. Oba typy výrobků, které byly navrženy a vyrobeny výhradně společností Proel, byly vytvořeny pomocí technologie, která byla tak futuristická, že mnoho z těchto produktů se dodnes používá.

 

Do té doby přišla osmdesátá léta a Itálie ještě neměla konkurenta schopného dodat konvertovací systémy, vyšívací software, čtečky karet a děrovačky schopné konkurovat výrobkům Proel.

 

V roce 1984 následoval první systém pro stroje Schiffli. Díky orientaci na tyto stroje společnost Proel získala obrovské zkušenosti ohledně tvoření stehů. Následoval vývoj a modernizace softwarových řešení, rozvoj laserových strojů a systému. Díky této historii a zkušenostem nabízí software Millennium X perfektní tvorbu stehů a v kombinaci s laserovým softwarem FocusCut X nemá na trhu obdobu.

 

 

Editor je první úrovní, která uživateli umožní manipulovat s výšivkami. Je ideální volbou pro ty, kteří disponují hotovými výšivkami a chtějí k nim například přidat nějaký text nebo upravit stehy. Díky mnohaletým zkušenostem společnosti Proel TSI v tvorbě perfektního stehu, je editor pro úpravy hotových výšivek jedinečný a na trhu nemá obdobu. 

 

Verze Standard má kromě všech funkcí verze Editor hlavní vytvářecí nástroje (šití, kordování, výplně, tatami, text na předdefinovaných linkách nebo definovaných uživatelem) s možnostmi pro perzonalizaci úhlů stehů, hustot a všech dalších parametrů.

Dále zahrnuje: rozšířený výběr, univerzální nástroj pro modifikaci uzlíků a úhlů stehů vybraných oblastí, import vektorových a rastrových obrázků hlavních známých formátů (plt, dxf, dwg, ai, bmp, jpg, atd.).

Další funkce jsou najít stehovou transformaci (z výplňových stehů a naopak), výběr objektů pro rychlou změnu parametrů, změna velikosti, otáčení a zrcadlení, možnost změny počátečního a koncového bodu objektu, komenzaci stehů, automatickou správu rohů, automatickou správu zapošití, možnost reálného zobrazení vzoru včetně vizualizace různé síly nití, simulátor vyšívání a samozřejmostí je nástroj pravítko.

Úroveň Professional přidává více pokročilých nástrojů s více typy vkládacích bodů:

Substráty, pro tvoření opakujících se modulů s rozdílnými efekty, které byly dříve vytvořeny a personalizovány.

Správce motivů v oblasti anebo na křivce, pro opakování jednoho motivu za druhým na křivce nebo ubnitř oblasti.

True Type písmo, pokročilá správa fontů pro tvoření vyšívacích fontů z jakéholiv instalovaného písma v počítači s možností vytvořit písmo výplňové, saténové nebo pomocí přímého stehu.

Dále jsou v této verzi zahrnuty: automatická optimalizace sekvence vyšívání, zarovnání průběžných výplňových oblastí, možnost kombinovat objekty, překrývat je apod. Tato verze je navíc doplněna o Automatickou výšivku, což je funkce, která Vám umožní automaticky převést jakýkoliv obrázek na upravitelnou výšivku.

Tato verze je tou nejvyšší softwaru Millennium X se všemi funkcemi.

Verze Premium byla vyvinuta společně s profesionály z celého světa vyšívání. Umožňuje použití všech nástrojů a pokročilých funkcí pro vytvoření komplexních výšivek. V porovnání s verzí Professional zahrnuje navíc Palmový steh pro vytváření výplní s různými hustotami, W-Steh pro správu opakování stehů až do počtu 21 s možností alterace délek a vzdáleností stehů, černobílou a barevnou Foto výšivku pro automatickou výšivku z fotek, 3D efekty pro vytvoření 3D efektů v objektech s výplní, Automatické vkládání flitrů běžné i dvojité v oblastech s výplní, na linku i do textu; tento nástroj umožňuje vkládání přesahujících flitrů, správu různých forem, rozměrů a ekcentrických flitrů, různé typy přichycení apod.

Tato verze dále poskytuje pokročilé funkce pro podporu integrace výšivky s laserem a grafikou jako přichycení ke křivce, Stehový obrys a Stehová křivka pro transformaci na stehů nebo skupin stehů na vektorovou křivku pro řezání laserem, Auto Laserové písmo a Auto laserová aplikace a Týmová jména